markaci

logo2

 

Tüm hakları saklıdır. www.markahane.net 2012

672 ziyaretçi ve 101 kayıtlı kullanıcı çevrimiçi

SPK LİSANSLAMA EĞİTİMLERİ

spkSPK LİSANSLAMA EĞİTİMLERİ Ekim 2010 döneminden bu yana başarıyla devam ediyor :

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) 2012 yılında yapacağı  ilk Lisanslama sınavını 1-2 Eylül tarihlerinde , ikincisini ise 15-16 Aralık tarihlerinde yapacaktır.
 
İleri Düzey Lisanslama  Sınavına Hazırlık  Eğitimimiz 16 Haziran’da başlamış olup ders bazında kayıt olmanız mümkündür.
 
Gayrimenkul Değerleme Lisanslama Sınavına Hazırlık Eğitimimiz 30 Haziran’da başlamış olup, ders bazında  kayıtlar devam etmektedir !
 
Türev Araçlar Lisanslama Sınavı Hazırlık Eğitimlerimiz de 28  Temmuz'da başlayacaktır.
 
2010 ve 2011 yıllarında başarılı bir şekilde yürüttüğümüz  Bağımsız Denetim Lisanslama Sınavı Hazırlık Eğitimlerimizin tarihleri,  sınav şekli ve tarihinin açıklanmasından sonra ilan edilecektir.
 
TMSK ( Kamu Gözetimi ,Muhasebe ve Denetim Standartları Kurulu ) web sitesinde "Bağımsız Denetçilerin yetkilendirilmesi ile ilgili eğitim ve sınav koşullarına ilişkin belirlemeler önümüzdeki günlerde kamuoyuna duyurulacaktır." denilmektedir.
Bu nedenle bu konu ile ilgili  SPK Bağımsız Denetim Lisansı Sınavına Hazırlık Eğitimlerimizi TMSK'nın konu ile ilgili duyurusu çerçevesinde hazırlayacak ve sizlere duyuracağız.
 
 
 
ZAMANI VE YERİ : 
Eğitimler,  İstanbul Mülkiyeliler Vakfı’nın Şişli’deki merkezinde   Cumartesi - Pazar saat 9.30-17.30 arasında yapılacaktır.
 
Ders programı,ücretler, ödeme, kayıt ve diğer detaylar için lütfen arayın !!
 
FARKIMIZ :
Eğitmenlerimiz SPK kökenli ya da ilgili konuda akademik kariyeri olan, kitap yazmış, birçok ilgili kurumda, bankalarda, aracı kuruluşlarda, TSPAKB, Bankalar Birliği, TURMOB gibi kurumlarda eğitimler vermiş konularında uzman kişilerdir.Eğitimle ilgili tercihinizi  yaparken bu konuya özellikle dikkat etmenizi rica ediyoruz.
 
Eğitimler ders bazında açılacak olup, ders bazında ücretlendirilecektir. 
Sınıflarımız maximum 25 kişi olmaktadır.
 
 
Ek bilgi için  bizi aşağıdaki telefonlardan  arayın ya da e-posta gönderin : 
ÜCRETSİZ DANIŞMANLIĞIMIZDAN İSTİFADE EDİN ! 
( Lütfen hangi Lisans sınavına gireceğinizi belirtin. Eğer karar veremiyorsanız, ya da konu ile yeterli bilgiye sahip değilseniz ücretsiz danışmanlığımızdan istifade edebilirsiniz. )
 
BAŞVURU VE DETAYLI BİLGİ İÇİN : 
 
Kamil Kasacı 
AKOR YÖNETİM DANIŞMANLIĞI LTD. ŞTİ
İSTANBUL MÜLKİYELİLER VAKFI Eğitim ve Proje Danışmanı 
Cep :   0 532 643 06 22   E-posta: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 
   
İletişim bilgileri :
İSTANBUL MÜLKİYELİLER VAKFI
Abide-i Hürriyet Cad. Hasat Sok.Hasat İş Merkezi No.2/4  Şişli - İstanbul               
Tel: (212)  219 38 98 - 99  Fax: (212) 230 26 80 
E-Posta:   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.     Web: http://www.imv.org.tr/
 
 
Joomla Plugin