markaci

logo2

 

Tüm hakları saklıdır. www.markahane.net 2012

843 ziyaretçi ve 117 kayıtlı kullanıcı çevrimiçi

SPK Lisanslama Eğitimlerimiz Başladı

 

Sermaye Piyasası kurumlarında görev yapacak kişilerin, SPK Lisanslama Sınavlarına katılarak, kendi pozisyon ve konularına uygun bir SPK Lisansı almaları zorunludur.

Bu aynen trafiğe çıkmak için bir “Ehliyet Belgesi”ne sahip olmanız gibi bir zorunluluktur.

Bu lisansa sahip olanlar kendi görevlerine aday olan diğerleri arasından sıyrılarak bu görevlere çok daha kolayca yükselebilecekler, lisansı alamayanlar ise terfi edemeyecekleri, istedikleri pozisyonlara gelemeyecekleri gibi işlerini kaybetme riski ile karşı karşıya kalacaklardır.

Özellikle üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile yeni mezunların, kendilerine sermaye piyasası kurumlarında bir kariyer planı düşünüyorlar ise vakit kaybetmeden SPK sınavına girerek SPK lisanslarını almaları kariyer planlarını gerçekleştirmede çok yarar sağlayacaktır.

2012 yılı içerisinde,  Sermaye Piyasası Lisanslama Sicil ve Eğitim Kuruluşu'ndan yapılmış olan  duyuruya göre 01-02 Eylül ve 15-16 Aralık tarihlerinde iki adet lisanslama sınavı yapılacaktır. 1-2 Eylül sıınav başvuruları 9-22 Temmuz tarihleri arasında alınacaktır.

http://www.spl.com.tr/duyurular.asp#1

Akademi Kariyer, Lisansa sahip olmanın kişilerin hayatlarında kariyer planları için öneminin bilincinde olarak 2010 yılından bu yana İstanbul Mülkiyeliler Birliği ile birlikte SPK Lisanslama Sınavlarına Hazırlık Eğitimlerini başarıyla sürdürmektedir.

Sınavlara Hazırlık amacıyla düzenlemiş olduğumuz, İleri Düzey  Eğitimimiz 16 Haziran'da, Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Eğitimimiz 30 Haziran’da başlamış olup halen ders bazında kayıt olma imkanınız bulunmaktadır.

.Türev Araçlar Lisans Sınavına Hazırlık Eğitimimiz  28-29 Temmuz’da başlayacaktır.

Kayıt ve detaylı bilgi için,  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresimize bir e-posta gönderin.

 

Joomla Plugin