markaci

logo2

 

Tüm hakları saklıdır. www.markahane.net 2012

840 ziyaretçi ve 116 kayıtlı kullanıcı çevrimiçi

Marka Check Up seanslarımız başladı. Lütfen Randevu alın

KOBİ sahipleri ve yöneticileri,

Şirketinizine yeni bir alan mı açmak istiyorsunuz? Yeni bir yatırım mı yapacaksınız? Şirket ismi ya da etiketinizi markalaşatırmak mı istiyorsunuz?,

Çalışanlar, iş hayatına atılmış olanlar !

Çalışmakta olduğunuz pozisyon size yetmiyor, hayatınıza yeni bir yön mü vermek istiyorsunuz? İşinizden ayrılmak ve kendi otobanınıza mı çıkmak istiyorsunuz? Bir yol ayrımında mısınız?

Kendi kişisel geleceğinizi yönetmek mi istiyorsunuz?

Yeni mezun ya da mezun olmak üzere olan gençler !

Girişimci bir ruhla yeni bir iş mi kuracaksınız? Ailenizin işinde yeni bir atılım yapmak mı hedefiniz?

Ya da farklı bir kariyer yolculuğuna çıkmak ve kendi yetenekleriniz ve becerinize uygun bir iş hayatı mı hayal ediyorsunuz?

Liseli , Üniversiteli Gençler;

Kendi iç sesinizin ne istediğine bir türlü karar veremiyor, sınav stresi, başarısızlık duygusu ve  gençliğin o dayanılmaz enerjisi arasında kalıyor, bir türlü hayatta ne yapacağınızı bulamıyor musunuz?

Anne babalar,

Çocuklarınızın OKS, SBS sürekli olarak sınavlarda bir at yarışına sokulmasında ve çocuğunuzun yeteneklerinin değerlendirilmemesinden şikayetçi misiniz?

Onlara kendi iç güvenlerini sağlamlaştıracak, oyuncu ve yaratacı karakterlerini ortaya çıkaracak ve hayatlarında başarılı ve mutlu olmalarını sağlayacak yeni bir yol mu arıyorsunuz?

Çocuklar,

Annelerinizin, babalarınızın, öğretmenlerinizin üzerinizdeki başarı ve sınav baskısından yoruldunuz, hem başarılı olmak hem de istediklerinizi yapmak mı istiyorsunuz!

İşte size bir Sihirli Değnek ! Marka Check Up Seanslarımız Başladı !

Gelin, e-posta adresimize bir posta göndererek ya da online randevu’dan bir randevu alın ve görüşelim.

Marka Check Up seanslarımıza katılın, sizin için en uygun yol haritanızı sizin verdiğiniz cevaplarla birlikte oluşturalım.

 

 

 

Joomla Plugin